دانلود بازی فکری Dots & Co: A Puzzle Adventure v1.6.2 اندروید – همراه نسخه مود

دانلود بازی فکری Dots & Co: A Puzzle Adventure v1.6.2 اندروید – همراه نسخه مود

بازی Dots & Co: A Puzzle Adventure عنوانی جذاب در سبک پازل میباشد که به تازگی توسط استودیو خوش ذوق Playdots ساخته و پرداخته شده و به صورت کاملا رایگان در فروشگاه گوگل پلی عرضه گردیده است. هم چنین بازی پیشرو تاکنون با مجموع آرا حدود ۳۶ هزار نفر امتیاز بالا ۴٫۴ از ۵٫۰ و بیش از ۵ میلیون بار دانلود را تجربه نموده است که نشان دهنده محبوبیت بازی در میان کاربران اندرویدی میباشد.

همان طور که گفته شد بازی Dots & Co: A Puzzle Adventure عنوانی در سبک پازل است که ماجرا سفری شگفت انگیز به مناطق مختلف جهان را روایت خواهد کرد. البته برای سفر به هر یک از این مناطق پازل هایی هیجان انگیز و چالشی در بازی گنجانده شده است و صد البته وظیفه شما حل و تکمیل هر یک از آنان خواهد بود.

ماهیت کلی بازی Dots & Co: A Puzzle Adventure بسیار ساده میباشد به گونه ای که شما با حل هر یک از پازل ها به تدریج وارد مناطق دیگر بازی شده و در نتیجه با پازل های دشوارتر بازی مواجه خواهید شد. اما نقطه قوت بازی همین پازل ها و گیم پلی جذاب آن میباشد که کاربر را به ادامه بازی سوق خواهد داد. هم چنین بازی به صورت آفلاین نیز قابل اجرا است اما میتوانید با آنلاین بازی کردن (هر چند وقت یکبار) پیشرفت خود در بازی را ذخیره نمایید.

استودیو Playdots با ساخت عناوین با کیفیت در زمینه فکری طرفداران بسیاری را به سوی خود جذب کرده است و قطعا بازی Dots & Co: A Puzzle Adventure نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود و تجربه ای لذت بخش را برایتان رقم خواهد زد.

Dots & Co: A Puzzle Adventure

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود بازی فکری Dots & Co: A Puzzle Adventure v1.6.2 اندروید – همراه نسخه مود

نصب تلگرام فارسی