دانلود UNKILLED 0.8.1 بازی کشته نشده اندروید – همراه دیتا + مود

دانلود UNKILLED 0.8.1 بازی کشته نشده اندروید – همراه دیتا + مود

در بازی UNKILLED شما در نقش جو فردی هستید که برای یک شرکت غیر نظامی کار می کنید و در یک واحد به اسم Wolfpack مستقر هستید. ویروس زامبی در سراسر نیویورک پخش شده است و چیزی نمانده تا تمام دنیا را در بر بگیرد. در این بازی شما در نقش یک واحد پاکسازی می باشید که وظیفه دارید قسمتی از شهر را که زیر نظر شما می باشد از وجود میکروب ها و زامبی های در حال گسترش پاک نمایید.

سریع باشید نیویورک در خطر است! قبل از اینکه تنها امید جهانیان برای نابودی این ویروس از بین برود و شما تنها بازمانده نیز به جمع این زامبی ها بپیوندید تمامی تلاش خود را به کار گیرید تا در بیش از ۳۰۰ ماموریت جذاب و هیجان انگیز برای مبارزه با این زامبی ها موفق شوید. در بازی بیش از ۵۰ سلاح مختلف از جمله موشک برای نابودی و مبارزه با سخت ترین دشمنان وجود دارد که به تدریج و با گذشت مراحل در اختیار شما قرار خواهند گرفت!

باید اشاره کنیم که بازی UNKILLED موفق به کسب جوایز متعددی شده است و می توان گفت که از لحاظ بصری بهترین بازی شوتر برای سیستم عامل اندروید باشد. وجود بخش مولتی پلیر بازی برای چالش با دیگر بازیکنان از سراسر جهان، خط داستانی فوق العاده طولانی، حضور نیرو های ویژه و در دسترس بودن طیف کثیری از سلاح های پیشرفته می توانند عواملی باشند که یک بازی شوتر را تا این حد محبوب نمایند. به عنوان یکی از نیرو های NYC که جدید ترین پایگاه مقاومت در آخر الزمان زامبی است، در ماموریت های زامبی کشی شرکت کنید. آگاه باشید که دشمنان شما تنها زامبی ها نیستند و نیرو های مخالف نیز در نبرد های نظامی حضور دارند. در بخش آنلاین به صورت PVP با دیگر بازیکنان از سراسر جهان رقابت کنید و لول قهرمان خود را بالا تر ببرید. قهرمانان مختلفی در دسترس شما هستند که هر یک اسکیل های ویژه خود را دارند.

UNKILLED

UNKILLED یک بازی بی نظیر در سبک شوتر زامبی می باشد که بدون شک تاکنون نظیر این بازی را در اندروید مشاهده نکرده اید! گرافیک بازی تا حدی بالا و جذاب می باشد که بدون شک شما را در نگاه اول شگفت زده خواهد کرد. در این بازی شما باید تا می توانید سریع، دقیق و هوشیار باشید!

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود UNKILLED 0.8.1 بازی کشته نشده اندروید – همراه دیتا + مود