دانلود بازی تک تیرانداز قاتل Sniper 3D Assassin v1.16.1 اندروید – همراه نسخه مود

دانلود بازی تک تیرانداز قاتل Sniper 3D Assassin v1.16.1 اندروید – همراه نسخه مود

“Sniper 3D Assassin” یک بازی فوق العاده زیبا و با محیط ۳ بعدی می باشد که برای اندروید منتشر شده است. بازی دارای گرافیک عالی و آیتم های بی نظیری می باشد که بدون شک شما را شگفت زده خواهد کرد و در هنگام بازی احساس می کنید که واقعا در نقش یک تیرانداز می باشید! تمام کاری که در این بازی باید انجام دهید این است که به محل مورد نظر رفته، هدف خود را مشخص کنید و بعد هم با یک شلیک دقیق و تمیز او را از بین ببرید.

مراحل بازی به دقت طراحی شده اند به طوری که هیچ گاه برایتان تکراری نخواهند شد. قرار نیست در همه مراحل با شلیک های از راه دور یک نفر یا چند نفر را از پا در بیاورید بلکه دشمنان شما حتی می توانند هواپیما های جنگنده و یا بار آن ها نیز باشد. همچنین تمام شلیک های شما با اسلحه های دوربین دار نخواهد بود بلکه گاهی اوقات باید از جایگاه خود بر روی زمین فرود آمده و با دشمنانتان رو در رو و چشم در چشم مبارزه نمایید.

بازی اول شخص است و مبارزات شما تماما واقع گرایانه و جذاب خواهند بود به طوری که خودتان را در جهان بازی تصور می کنید و زمانی که در مرحله ای ناکام می مانید به معنی واقعی کلمه، شکست را درک می کنید. البته آن روی سکه هم برد و موفقیت است که احتمالا برایتان بسیار شیرین خواهد بود و باز هم به تمام معنا، شیرینی برد را احساس می کنید.

گرافیک بازی نیز در سطح قابل قبولی قرار دارد به طوری که نسبت به این حجم کم واقعا خوب ارزیابی می شود و حتی با کمی اغماض فراتر از حد انتظار می باشد. اسلحه ها و شلیک های آن نیز تماما بر اساس قوانین فیزیک طراحی شده اند به طوری که مدت زمان کوتاهی طول می کشد تا مهارت کافی را در شلیک کردن کسب نمایید. البته مراحل سختی هم وجود دارد که در انجام آن ها قطعا به مشکل خواهید خورد اما خوب تمام جذابیت بازی نیز به همین مراحل می باشد که شیرینی موفق شدن در آن ها قطعا بیشتر خواهد بود.

در دوره ای که سری فیلم های هیتمن انقدر محبوب و معروف می شوند، تعجبی ندارد که بازی هایی هم در همین سبک برای پلتفرم های مختلف منتشر شود. سیستم عامل اندروید نیز نتنها از این قاعده مستثنی نیست بلکه به علت محبوبیت بالای این سیستم عامل، مورد توجه طیف وسیعی از توسعه دهنده ها واقع شده است. شرکت بازی سازی Fun Games For Free با اطلاع و اشراف کامل به این موضوع ذهن خود را به ساخت عنوان Sniper 3D Assassin در سبک اکشن معطوف کرده است که حول محور یک تک تیر انداز قاتل می چرخد! این عنوان با توجه به ویژگی های منحصر به فردی مانند گرافیک بالا از دیگر بازی های این سبک متمایز می شود و این عاملیست برای اینکه Sniper 3D Assassin را بهترین بازی تک تیراندازی در سیستم عامل اندروید بدانیم.

Sniper 3D Assassin توسط شرکت بازی سازی خلاق Fun Games For Free روانه گوگل پلی شده و تا کنون نزدیک به ۱۰۰ میلیون بار دانلود را تجربه نموده است. این عنوان سرگرم کننده و جذاب در راضی نگه داشتن مخاطبانش عالی عمل کرده و موفق به کسب امتیاز ۴٫۵ از ۵ شده که در ثبت این امتیاز بیش از ۲٫۵ میلیون نفر نقش داشته اند.

Sniper 3D Assassin

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود بازی تک تیرانداز قاتل Sniper 3D Assassin v1.16.1 اندروید – همراه نسخه مود