دانلود Call of Duty®: Heroes v4.0.0 بازی ندای وظیفه:قهرمانان اندروید

دانلود Call of Duty®: Heroes v4.0.0 بازی ندای وظیفه:قهرمانان اندروید

Call of Duty®: Heroes
فرماندهی ارتشی از قهرمانان افسانه ای،سربازان حرفه ای هواپیماهای بدون سرنشین را به صورت سه بعدی در این بازی مبارزه استراتژیک تجربه کنید.پایگاه خود را بسازید و نیروهای خود را برای تسلط بر دشمنان خود در یک جنگ بسیار بزرگ آموزش دهید.در این جنگ شما می توانید قهرمانان و حملات مختلف را کنترل کنید.
فرماندهی یک پایگاه کوچک را بر عهده بگیرید و آن را به یک پایگاه غیر قابل نفوذ تبدیل کنید.سپس در هجوم ها شرکت کنید و حملاتی را برعلیه دشمنان خود رقم بزنید.بر قهرمانان خود به صورت کامل کنترل داشته باشید.در رقابت برای به دست آوردن جایزه های این بازی یک مبارزه مرگباررا با دوستان خود ایجاد کنید.
امکانات:
بر همه ی سطوح کنترل داشته باشیدو سطح خود را در میان قهرمانا ن ندای وظیفه از جمله ندای وظیفه ۴: جنگ های مدرن، ندای وظیفه: عملیات سیاه II، و غیره بالا ببرید.هر قهرمان در این بازی سیستم پیشرفته رفته و رو شهای قتل منحصر به فرد خود را دارد.
با استفاده از بخش های مختلف ندای وظیفه مانند نیرو های منهدم کننده،آتش اژدهاو… نیرو های ارتش خود را آموزش دهید و آنها را تبدیل به نیروهایی متخصص کنید.
از ابزار های مختلف کشتار مانند هواپیماهای بدون سرنشین، پهپاد، بسته مراقبت، و توپچی هلی کوپتر برای شکست دشمنان خود استفاده کنید.
پایگاه خود را بسازید و آن را به یک قلعه با اسلحه های نگهبانی ، نگهبان ، برج،خمپاره انداز،معادن فلزات و همچننین ۳۰ ساختارارتقا یافته دیگر تبدیل کنید
از پایگاه خود در مقابل مهاجمان دفاع کنید و در سه حالت منحصر به فرد به مبارزه بپردازید:بازیکن در مقابل بازیکن،قهرمانی وبقا و زنده ماندن
با دوستان خود یک تیم متحد بسازید،سربازان خود را به یکدیگر دهید و بر دشمنان خود تسلط یابید

****دیتای اضافی (کمتر از ۴۰ مگابایت) در اجرای اولیه دانلود می شود****

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Call of Duty®: Heroes v4.0.0 بازی ندای وظیفه:قهرمانان اندروید